Виставка AGRO-2022 переноситься: віримо в нашу перемогу і зустрінемось зовсім скоро!

У зв’язку з об’єктивними обставинами, а саме жорстокою війною росії проти України, повідомляємо, що виставка  AGRO-2022, яка була запланована на 7-10 червня, НЕ СКАСОВУЄТЬСЯ, А ПЕРЕНОСИТЬСЯ на нові дати. Впевнені, ці дати будуть оголошені зовсім скоро, адже ми віримо в ЗСУ та віримо в нашу якнайшвидшу перемогу, задля якої докладаємо зі свого боку максимум зусиль!

Від початку війни команда «AGRO-2022» є і продовжує бути в Україні. Наші щоденні обов’язки дещо змінилися. Замість замовлень конструкцій під виставкові площі, ми замовляємо захисне екіпірування для наших бійців ЗСУ. Замість обговорень параметрів стендів,  ми аналізуємо, який склад військових аптечок має бути найкращим. Ми продовжуємо активно комунікувати з нашими учасниками і партнерами, об’єднуючи наші можливості для допомоги Україні. Порівнюючи з періодом до 24 лютого, робочі дні і дії змінились, але незмінною залишається наша ціль – завжди робити все задля того, щоб Україна та українці ставали ще сильнішими, ще успішнішими, а наш аграрний потенціал ставав ще потужнішим.

Наразі ми впевнені, що наступна 34-та виставка «AGRO» буде по-справжньою особливою і незабутньою. Прем’єр і презентацій буде ще більше, а демонстрації нових вдосконалень і можливостей стануть ще видовищнішими.

Ми сподіваємось, що нову виставку відвідає рекордна кількість компаній з інших країн. На сьогоднішній день до України прикута увага всього світу, всі країни бачать і з кожним днем переконуються у силі і незламності українського народу, у його аграрних можливостях і перспективах. Нагадаємо, що минулого року у виставці взяли участь компанії з Німеччини, Польщі, Китаю, Литви, Італії, Туреччини.

То ж бережіть себе.
Любіть Україну.
Допомагайте один одному.
Вірте в ЗСУ.
Вірте в себе.
Вірте в нашу перемогу.
Вірте в «AGRO» та слідкуйте за анонсами.
Скоро почуємось і побачимось!

Довідково:

«АГРО» є найпрестижнішою агропромисловою виставкою в Україні і Східній Європі, яка проходить на території Національного Комплексу «Експоцентр України» в м. Київ. Організатором виставки традиційно виступає ТОВ «ТД «Промфінінвест». Минулого року виставка зібрала 1080 компаній-учасниць та більше 90 тисяч відвідувачів.

Команда AGRO
Тел.: (073) 000 4 999