Виставка ProStorExpo

19 – 20 вересня 2023 року ВДНГ гостинно прийняла  виставку – міжнародну “Переробка та зберігання сільськогосподарської продукції, продуктів харчування та напоїв «ProStorExpo», яка пройшла з успіхом, на ній була присутня зацікавлена аудиторія. Цей захід дійсно посідає головне місце серед спеціалізованих виставкових заходів України та спрямований на просування інноваційних рішень на різних стадіях виробництва, зберігання, переробки та транспортування сільськогосподарської продукції, продуктів харчування, напоїв.

Журнал Agrolux приняв участь, ми задоволені. Погода додавала чудового настрою – на диво гарний та теплий вересень також зробив свою позитивну справу. Любіть осінь! В ній багато краси і магії. Скільки коштує бренд «Україна»? На прохання Forbes аналітична компанія Saturday Team порахувала, як змінилася вартість бренду країни за перший рік війни.

Дива не сталося: бренди країн, що воюють, традиційно втрачають у ціні. Україна не виняток – за минулий рік її бренд втратив майже 22% вартості.

При тому, цікавість до України у 2022-му зросла на порядок. 71% людей у світі підтримували Україну, 54% громадян по всьому світу почали краще ставитися до нашої країни.

Виставка «ProStorExpo» об’єднує провідних постачальників обладнання, дилерів та представників виробничого сектору України, а також компанії міжнародного формату. Значний досвід організаторів та сучасний виставковий комплекс створюють оптимальні можливості для діалогу між виробниками технологічних рішень, фахівцями сільськогосподарських підприємств, керівниками господарств різних категорій та представниками влади.

Це сприяє ефективному пошуку нових партнерів, обміну сучасним досвідом та просуванню світових трендів на ринку України.Ще однією перевагою виставки була насичена ділова програма, яка включала галузеві форуми, конференції, семінари та майстер-класи. Дегустаційні заходи.