Визначено дату: Виставка AGRO-2022 відбудеться 7-10 червня

34-а Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2022», яка є найбільшою в Україні та Східній Європі у галузі сільського господарства, проходитиме у Києві з 7-го по 10-те червня 2022 р. Вже зараз організатор виставки  активно розпочав підготовчу роботу, щоб в котрий раз підвередити свій рівень та перевершити очікування учасників і відвідувачів.

Відомо, що нові заявки на участь вже почали надходити, адже у ранніх заявників є виняткова можливість обрати найкращу локацію для демонстрації своєї техніки чи обладнання. До слова, цього року «АГРО-2021» зібрало 1080 компаній-учасниць та більше 90 тисяч відвідувачів. А судячи з проведених опитувань, позитивних відгуків і зростаючої зацікавленості, наступного року кількість експозицій і охочих їх подивитися неодмінно зросте.

Це підтверджує і той факт, що на AGRO-2022 відбудеться повернення демонстрацій живих тварин, які останні 2 виставки були відмінені у зв’язку з коронавірусною ситуацією. Також розблокування світових логістичних маршрутів дозволить взяти участь у виставці учасникам з нових іноземних країн. Нагадаємо, цього року на виставці змогли бути присутніми компанії з Німеччини, Польщі, Китаю, Литви, Італії, Туреччини.

Крім того,  в рамках AGRO-2022 традиційно відбудуться спеціалізовані виставки: ЕкспоАгроТех, Агротранспорт і логістика, Біопаливо, Hi-Tech Агро, Animal’EX, Agro Build-Expo, FishExpo, Рослинництво і агрохімія, Organiс, Еквісвіт, Сучасний фермер, Eco House.

Головний акцент виставки – це новинки сільськогосподарської техніки та устаткування, сучасні агротехнології та нові агро рішення як для великих, так і малих аграрних підприємств.

AGRO-2022 супроводжуватиметься офіційно-діловими заходами та розважальними дійствами. Зокрема, планується проведення конференцій, форумів, круглих столів за участі керівництва аграрних відомств, топ-менеджерів агрохолдингів, фахівців підприємств, міжнародних експертів та науковців.

Відпочити та розважитись усі учасники та відвідувачі зможуть на автомобільному фестивалі з тест-драйвами «Агро Авто Шоу», кулінарному фестивалі «AgroFoodFest», фестивалі національних виробників товарів «FEST UA».

«Виставка АГРО проходитиме вже в 34-ий раз. Тисячі компаній і людей з усієї України із року в рік відвідують наш захід, який вже став для багатьох із них своєрідною доброю традицією.  Але не дивлячись на солідний вік виставки і усталений формат, ми намагатимемося в черговий раз здивувати і порадувати наших відвідувачів, як давніх, так і нових. Побачимося в червні на території Національного Комплексу «Експоцентр України», – коментує організатор «Агро-2022» Олександр Погребний.