AGROSHOW Ukraine 2021. Всеукраїнський День Фермера

Святкуємо День фермера та завершення посівної кампанії 2021 з Вами на AGROSHOW Ukraine 2021 в м. Черкаси 16-18 червня.

Українські Фермери неофіційно святкували День фермера впродовж 17 років, з дня прийняття закону про фермерське господарство. Свято стало офіційним в 2020 році, але масштабно фермерська спільнота його не святкувала ніколи.

Розвиток фермерства та робота самих фермерів відіграють важливу роль у забезпеченні продовольчої безпеки та збереженні українського села. Аграрії України годують нашу націю.
Ми поважаємо важку працю кожного фермера та щиро вдячні!

Гарно попрацювавши увесь рік, Ви заслуговуєте на відпочинок та нагороди. Тому запрошуємо на AGROSHOW Ukraine 2021, де зберуться фермери з усієї України, щоб побачити та дізнатись про новинки в агро, отримати нагороди за сумлінну працю, знайти друзів-аграріїв з інших регіонів країни, поспілкуватись та гарно вперше відсвяткувати День Фермера!

AGROSHOW Ukraine – це місце, де щороку збираються партнери, провідні та нові компанії, друзі, які разом представляють більше 200 брендів. Виставка організована в авторському форматі експо-фесту, аналогів якому немає в Україні. Тут відвідувачі можуть не тільки попрацювати, а й з усією сім’єю відпочити на різноманітних локаціях.

Цього року AGROSHOW Ukraine представляє:

  • HELLO FUTURE – експозиція інновацій.
  • Демо-площадка дронів
  • AUTOSHOW – новинки авто від економ-класу до елітних з можливістю тест-драйву по полю та асфальту
  • AGROSUN (експозиція альтернативної енергетики), де Ви ознайомитесь з новітніми технологіями, які допомагають заощадити кошти
  • Розважальні заходи для усієї родини та розіграші призів протягом 3 днів виставки

У 2021 році ми готуємо для Вас багато вражаючих та неймовірних заходів, щоб День Фермера залишився в пам’яті на увесь рік!

 

Контакти:

www.agroshow.com.ua

тел..: +38 (067) 556 42 66

hello.agroshow@gmail.com

Українська UK English EN Polski PL