Завершення аграрного сезону на AgroComplex 2021!

27-29 жовтня у Міжнародному виставковому центрі Києва відбулась міжнародна виставка ефективних технологій для агробізнесу AgroComplex 2021. Одночасно з AgroComplex 2021 проходили виставки «Продуктивне бджільництво 2021» та «Тепличний бізнес 2021».

Організатор – компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок».

За підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Близько 130 компаній взяли участь у виставках та представили техніку, технології та рішення для різних напрямків агробізнесу: it-рішення, обладнання та інвентар для галузі бджільництва, тепличні та біоенергетичні технології, фермерська продукція та багато іншого.

Географія учасників: Австрія, Італія, Йорданія, Німеччина, США, Туреччина, Фінляндія, Франція та Україна. Німеччина була представлена Національною експозицією

Серед учасників: AMARANT-BIO, Amazone, AS-Motor GmbH, BITREK, Bonfanti, Culver Aviation, Dобро Dрон, DroneUA, FlyTechnology, FRANK LEMEX, Grand Semens, Great Plains, iQparts, Kvernelend, MAY Seed, Microtronic, MZURI, Obial, OSTCHEM RETAiL, Overseer, Paradise Honey, Polytech Software,  Riela, Thomas Apiculture, Tornum Україна, Trimble, Wolf System, XAG, Агро-Терра, АЕРОМЕХ, АВВ-100, АНАЛИТ ПРИБОР, АПІКС Україна, Апіпродукт, Всеукраїнська спілка автоматизаторів агробізнесу, ЄУРО ДРАЙВШАФТС-ЮКРЕЙН, Завод Фадєєв Агро, Лубнимаш, Мазуртехсервіс, МАШЗАВОД ТЕХНІКА, Медові Брати, МЕЛИСА-93, ОРБІС АГРО, Органік Мілк, Олис, ПАРК ПЛЮС, ПраймЛабТех, Промітенс, ХІМЛАБОРРЕАКТИВ та інші.

 

AgroComplex 2021 – унікальна виставка, що вирізняється ексклюзивними спецпроектами та заходами:

Організатори: ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок»,
The Ukrainian Farmer.

 Провідні спеціалісти галузі розповіли про методи оптимізації та підвищення ефективності сільгоспвиробництва, практики агробізнесу поділилися успішним досвідом впровадження агроінновацій, що особливо актуально в умовах змін клімату та нестабільної ситуації на ринку. Також на форумі фахівці обговорили найефективніші способи обробітку ґрунту, шляхи його оздоровлення й покращення структури. У центрі уваги – підвищення урожайності культур за допомогою ефективного підживлення й захисту та підбір правильної сівозміни.

  • 27 вересня в рамках AgroEnergyDAY 2021 відбулася четверта міжнародна конференція біоенергетичних технологій таальтернативної енергетики в агробізнесі «Біоенергетика в Агрокомплексі: актуальні технології в сучасних реаліях, практичні кейси».

 

Організатори: ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок», Біоенергетична асоціація України.

Насичена програма конференції об’єднала експертів у сфері біоенергетики. Подія стала комунікаційним майданчиком щодо питань виробництва біогазу та біометану, вирощування енергетичних культур, виробництва енергії з агробіомаси, енергосховищ, публічно-приватного партнерства в агросекторі; загальної стратегії розвитку біоенергетики в Україні та кореляція цього процесу з європейським вектором.

  • ІТ-Corner 2021 – спеціалізована експозиція цифрових технологій та smart-рішень для агробізнесу. 27-28 жовтня на експозиції відбувся
    Бізнес-форум IT-Corner 2021. AGRO HACKATHON.

Організатори: ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок», DroneUA, Український фонд стартапів, ISE Corporate Accelerator, Aggeek.

За підтримки: Міністерства аграрної політики та продовольства України.

 

AGRO HACKATHON став майданчиком для стартапів, де 25 вітчизняних команд публічно презентували свої розробки інвесторам в агросекторі України й мали нагоду отримати призи. Протягом заходу також відбулась презентація каталогу «Інноваційні рішення в агро», в якому зібрано всі інноваційні компанії з агроіндустрії.

В рамках форуму також проходили кейс-сесія «Роботи в агро. Економічна ефективність дронів в агробізнесі. Результати 2021» та Академія цифрових рішень. Практичний досвід впровадження it-технологій у агробізнесі.

  • Local to Global 2021 – експозиція фермерської та крафтової продукції. 27 жовтня в рамках експозиції відбулась міжнародна конференція «From Local to Global: СУПЕРФУДИ, ТЕХНОЛОГІЇ, РИНКИ», єдина екосистемна агроконференція в Україні, яка була присвячена унікальним українським продуктам і суперфудам, а також технологіям для їхнього виробництва і маркетингу, ефективним рішенням та сервісам виходу українського АПК на нові ринки. Під час конференції проходила унікальна виставка українських суперфудів та технологій. Були представлені крафтові сири, органічне вино, теруарні меди, крафтові смаколики жінок-учасниць AgroMBA Ukrainian food Valley, а також корисні продукти з амаранту.

Організатор: Медіа-агенція Sapienza.

За підтримки: ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок».

  • 29 жовтня на AgroComplex 2021 відбувся воркшоп «Ефективна участь у міжнародних виставках в умовах пандемії».

Організатори: ТОВ ДЛГ Україна, ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту», ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок».

Захід зібрав зацікавлених у виставковій діяльності в умовах, які диктує світова пандемія. Обов’язкові для дотримання експонентами і відвідувачами правила накладають певні обмеження у фізичному просторі, водночас цифрові платформи пропонують безліч додаткових можливостей «до», «під час» і «після виставки». Відвідувачі воркшопу ознайомились з актуальною інформацією щодо правил участі та отримали рекомендації щодо ефективної підготовки до AGRITECHNICA 2022.

 

Виставки, що проходили одночасно з AgroComplex 2021:

Організатори: Торгово-промислова палата України, ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок», Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP, Посольство Франції в Україні.

За підтримки: ГО «Фундація жінок пасічниць», ГО Всеукраїнське громадське об’єднання «Спілка пасічників України», ГО «Асоціація професійних пасічників України»,ГО «Гільдія медоварів України», ННЦ «Інститут бджільництва ім. П.І. Прокоповича».

28 жовтня на одному майданчику форум зібрав виробників, експертів, представників Міністерства аграрної політики та продовольства, галузевих об’єднань. Захід був присвячений питанням нарощування виробництва і прибутків галузі та боротьби українських підприємців за світове медове лідерство.

28 жовтня в рамках виставки проходила конференція «Тепличний бізнес: легкий старт, максимальна віддача», що розглядала питання практичного досвіду в тепличному господарстві, технологій вирощування овочевих культур, рішень щодо покращення якостей поливної води та можливостей сучасних теплиць.

Організатори: ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок», Інформаційне агентство «ІНФОІНДУСТРІЯ».

Проведення виставки AgroComplex 2021 ще раз показало, що незважаючи на складні умови, які диктує нам пандемія, оффлайн-заходи потрібні аграріям.  

Вже зараз триває активна підготовка до виставкової події «АгроВесна» (15-17 лютого 2022 року), що включає виставки «Зернові Технології», Agro Animal Show та «Фрукти.Овочі.Логістика».

До зустрічі 15-17 лютого 2022 року у Міжнародному виставковому центрі!

УкраїнськаРусскийEnglish