«Золота Фортуна» – шлях до міжнародного визнання!

Днями відбувся черговий захід Міжнародного Академічного Рейтингу “Золота Фортуна” (Київ).

Академія проводить церемонію вшанування заслуг видатних особистостей та організацій людства в багатьох країнах світу. Сьогодні окрему інформаційну увагу ми хочемо приділити нашим співвітчизникам, які отримали титули переможців та лауреатів Рейтингу, що має світове ім’я.

Корпорація «Камелія-К», Президент Костюкова Тетяна Андріївна, нагороджено почесною медаллю в номінації: «За високий професіоналізм та багаторічну співпрацю». Компанія «Камелія» працює на ринку України з 1994 року. Сьогодні – це одне з провідних підприємств з вирощування та реалізації квіткової продукції. Компанія «Камелія» постійно розвивається і будує нові теплиці з вирощування якісних квітів на Україні, тим самим створюючи нові робочі місця і забезпечуючи український ринок якісними товарами та професійними послугами на рівні європейських країн. Компанія «Камелія»квіти, що дарують радість!

ТМ «МАСІК», директор Гайдук Ярослава Геннадіївна, нагороджено в номінації: «За високий професіоналізм та творчий підхід у створенні дитячих іграшок». TM «Macik» – єдиний український (європейський) виробник іграшок та аксесуарів для новонароджених, який розробляє і виробляє іграшки не в Азії. У виробництві іграшок використовуються виключно натуральні тканини, дерево твердих порід класу А і сертифіковані в Європі й США пластикові аксесуари, а також сучасне обладнання з дотриманням всіх нормативів, обов’язковою сертифікацією і строгим контролем якості продукції. Над створенням і виробництвом трудиться команда з 150 чоловік, які випускають в місяць понад 50 000 одиниць продукції, а перед запуском всі іграшки тестуються і схвалюються в групах психологів і українських мам консультантів. ТМ «Масік» – найкращий подарунок для малюка!

ТМ «Раненько» («Ranenko») була відзначена почесною нагородою Рейтингу в номінації: ««За високий професійоналізм та якість у створенні товарів для дітей». ТМ «Раненько» – перший український виробник одягу для дітей, який зміг одягнути діток вагою від 800 грамів. Команда ТМ «Раненько» суттєво просунула питання догляду, спрямованого на розвиток передчасно народженої дитини: спеціально розроблені гнізда, укладки, одяг. Колектив компанії ТМ «Раненько» вважає невід’ємною частиною своєї діяльності надання психологічної підтримки батькам передчасно народжених дітей. ТМ «Раненько» є партнером Громадської організації батьків передчасно народжених дітей «Ранні пташки», яка була відкрита в Україні в 2016 році.

КЛИМЕНТЬЄВ ВАДИМ ГЕОГІЙОВИЧ, головний лікар-стоматолог, хірург Європейського стоматологічного центру, експерт DGOI, кандидат медичних наук, нагроджений медаллю «Народна шана українським науковцям 1918 – 2018». Європейський стоматологічний центр – це сучасна стоматологічна клініка, високопрофесійні спеціалісти, основним завданням яких є швидке та безболісне вирішення будь-яких зубних проблем. Багаторічний досвід роботи та новітні сучасні технологій дають можливість досягати найкращих результатів у зубному протезуванні. Європейський стоматологічний центр – це високий рівень обслуговування та високопрофесійній стоматологи, рівень кваліфікації яких щорічно підтверджується відповідними курсами. Крім того спеціалісти ЄСЦ проходять стажування та обмін досвідом в таких країнах як Іспанія, Німеччина, Швейцарія. Європейський стоматологічний центр – піклування про красу та здоров’я посмішки кожного українця!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Українська EnglishРусский