«ЗОЛОТА ФОРТУНА» — ШЛЯХ ДО МІЖНАРОДНОГО ВИЗНАННЯ!

17 січня 2019 року видатним харків’янам вручили нагороди Міжнародного академічного рейтингу «Золота Фортуна»

в будівлі Національної академії правових наук України, нагород медалей «100 років Національної академії наук України», присвячених цьому важливому ювілею. Всі медали с портретом Вернадского, вони номерні, їх загалом існує 850 штук, крім тих ще існує 1000 медалей з зображенням національної споруди Національної академії України в Києві.
Це ні так богато з порівняннім, що науковців в нашей країні більш 100.000, але я бажаю, як казав ще Юлий Цезарий у своїх трудах, що нагорода усіх охопити не можливо.
Академія проводить церемонію вшанування заслуг видатних особистостей та організацій людства в багатьох країнах світу. Міжнародна наукова організація МАРТІС «Золота Фортуна» об’єднує в своєму Президії керівні особи Національних та Королівських академій наук 30 країн світу.
У  листопаді  2018 році виполнилося Національної академії наук України — 100 років тому, що у 1819 році Академік Вернадский утворив Національну академію України і зараз ми святкували це сторіччя і протягом дев`ятнадцатого року ми продовжуємо вручати нагороди, присвячені цьому
ювілею.
Агрожурнал «Agrolux», керивник проекту Манюк Яна, нагороджено Медаллю «Трудова слава» ІІ ступеня в номінації: «За високий професіоналізм».
«Мені дуже приємно було наградити проект агрожурналу «AgroLux» та ваш колектив, — розповів Дмитро Ігоревіч -тобто наукоці отримали медалі до сторіччя Національної академії наук України, а коллектив «Agrolux» отримав нагороду медаль «Трудова слава». Вітаю ваш коллектив та приймати побажання. Важаю, що це нагорода дуже достойна, це нагорода свідчить про успіхі. С задоволенням коли держу ваш журнал, перегуртую та читаю, мені це подобалось. Ця нагорода вона теж номерна на звороти медалі. Нехай це нагорода надихає ваш коллектив до подальшої праці, тому що у вас медаль другого ступеня, а першій ступень надалі!»
Ось такі привитання о нас! А ми обовязково будемо намагатися бути першими!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

EnglishРусскийУкраїнська