«Золота Фортуна» – шлях до міжнародного визнання!

Днями відбувся черговий захід Міжнародного Академічного Рейтингу “Золота Фортуна” (Київ).

Академія проводить церемонію вшанування заслуг видатних особистостей та організацій людства в багатьох країнах світу.

Обранці Рейтингу – це люди, які заслуговують найвищої шани та відзнак за свої досягнення у найрізноманітніших сферах діяльності: науці, промисловості, культурі, освіті тощо. МАРТІС «Золота Фортуна» постійно проводить урочисті акції, метою яких є відзначення тих людей, котрі творчою працею, завзяттям, наполегливістю зробили вагомий внесок у зміцнення Української держави та здобули суспільне визнання.

Сьогодні окрему інформаційну увагу ми хочемо приділити нашим співвітчизникам, які отримали титули переможців та лауреатів Рейтингу, що має світове ім’я.

 

МІЖНАРОДНИЙ РЕСТОРАННИЙ ХОЛДИНГ «LKAFA GROUP», президент компанії KAFA OUSAMA було нагороджено Дипломом Якості UNIVERSAL QUALITY в номінації: «За високий професіоналізм у створенні всеукраїнської мережі ресторанів та високу якість обслуговування». 

Компанія L’KAFA GROUP, займає лідируючі позиції на українському ресторанному ринку з 1998 року та об’єднує в собі провідних спеціалістів  готельно-ресторанного бізнесу. Сьогодні компанія володіє ресторанами ТМ «L’KAFA CAF?», «Silvio D’Italia», «Just Relax», «La Canteen», «Ludwig King», «Чайхона БАЗАР» та ін. За 20 років своєї діяльності L’KAFA GROUP прийняла безпосередньо  участь в відкриті та успішній подальшій праці понад 80 різноманітних ресторанних форматів в Україні та за кордоном.

Компанія L’KAFA GROUP активно розвивається  на міжнародному ринку. Найбільша «Чайхона базар» в  світі, відчинили свої двері в минулому році в м. Мінську, і вже на початку 2018 року здивує всіх своїм колоритом та гостинністю в серці Тбілісі. L’KAFA GROUP спеціалізується на наданні повного спектру послуг для  HORECA – створення з нуля, відкриття та управління проектами.

Наші сфери діяльності – консалтинг та аудит, навчання, управління та бізнес планування , проектування та дизайн, маркетинг та реклама. Українська мережа ресторанів L’KAFA GROUP намагається бути лідером не тільки в бізнесі, а і в вирішенні соціальних питань, актуальних для сучасного українського суспільства.

Готель «ALFAVITO», директор Палієнко Василій Іванович, нагороджено КРИШТАЛЕВИМ РОГОМ ДОСТАТКУ в номінації: «За високий професіоналізм та якість надання послуг». У 2012 році відбулося офіційне відкриття арт-готелю «ALFAVITO», який став одним з найулюбленіших готелів світових зірок шоу-бізнесу та мистецтва.

Серед гостей готелю були: Тамара Гвардцителі, Ніно Катамадзе, The Rasmus, De Phazz, Ingrid, Status Quo, G3 та багато інших. Крім того в готелі постійно проходять різноманітні бізнес-заходи, високий рівень проведення яких забезпечують високопрофесійній працівники готелю «ALFAVITO».

Номерний фонд готелю складає 248 просторих кімнат, серед яких є як Стандартні й Покращені номери, так й кімнати VIP-класу: Делюкс, Люкс, Апартаменти. Гості готелю можуть відпочити у кафе-барі «FORTE» або насолодитися вишуканою кухнею ресторану «PIANO». А зручне розташування готелю «ALFAVITO» у самісінькому центрі Києва (в 10-ти хвилинах їзди на авто від центральної вулиці Хрещатик) зробить відпочинок або ділову поїздку зручно та приємною.

КОМПАНІЯ «КАМЕЛІЯ – К», президент компанії Котюкова Тетяна Андріївна, нагороджено Дипломом Якості UNIVERSAL QUALITY в номінації: «За високий професіоналізм, високу якість обслуговування та довіру споживача».

Компанія «Камелія» працює  на ринку України з 1994 року. Сьогодні – це одне з провідних підприємств з вирощування та реалізації квіткової продукції. Компанія постійно розвивається і будує нові теплиці з вирощування якісних квітів на Україні, тим самим створюючи нові робочі місця і забезпечуючи український ринок якісними товарами та професійними послугами на рівні європейських країн. Компанія «Камелія» – квіти, що дарують радість!

Торгівельна марка «Villa Krim», генеральний менеджер Черток Фелікс Борисович, нагороджено Почесною медаллю «Трудова слава» ІІ ступеня, в номінації: «За високий професіоналізм, якість продукції та довіру споживача».

Починаючи з 2012 року, ТМ «Villa Krim» пропонує українському споживачеві широкий асортимент вин незмінно високої європейської якості. ТМ «Villa Krim» – це натуральні українські вина, які захоплюють своєю рецептурою і смаком.

Запорукою успіху вин ТМ «Villa Krim» є ретельний відбір саджанців винограду найкращих сортів, що володіють чудовими технічними та смаковими властивостями. Виноградники розташовані в долинах, де спостерігається близько 300 сонячних днів в році.

Тут літо відрізняється надзвичайно жаркими сонячними днями і рекордно теплими ночами, що забезпечує визрівання максимально соковитих і дивно солодких виноградних ягід з вражаючим фруктовим ароматом і насиченим смаком. Споживач високо оцінює якість вин ТМ «Villa Krim», про що свідчать дослідження ринку, проведені Міжнародною компанією Ipsos Comcon, і постійно зростаючий попит на продукцію. ТМ «Villa Krim» – лідер винного ринку України. ТМ «Villa Krim» – особливе для особливих!

УкраїнськаРусскийEnglish