Зустріч «Business Connection”

Можливості, насправді, не з’являються просто так, ви самі створюєте їх. Крісс Гроссер

10 квітня у Харкові відбулася грандіозна подія, присвячена бізнес-зустрічі підприємців «Business Connection». У самому серці «Kharkiv Diplomatic Club» зібралися успішні, красиві та цілеспрямовані люди, які провели свій день максимально продуктивно. Залою лунала жива музика у виконанні «Karitza Group», яка додавала події вишуканої атмосфери свята. Зустріч «Business Connection” проходила у форматі нетворкінг, що містить в собі живе спілкування підприємців з різних напрямків бізнесу, а також тих людей, що тільки-но мають намір створити свій проект. Бізнес-зустріч дозволяє розширити коло корисних зв’язків, залучити нових клієнтів та партнерів, заручитися свіжими ідеями, явити себе світу та знайти однодумців. Дарував емоції гостям танцювальний колектив «Pa Studio». В такій атмосфері легко було зближуватися та знайомитися один з одним. Родзинкою події став МК від спікера, коуча, соціального технолога Андрія Семенова. У темі «Я в системе ресурсного мира», він підняв глибокі питання буття. Під чуйним супроводом ведучої Олени Курської, гості пересувалися маршрутом події. Напередодні учасники мали змогу підготуватися до виступів, долучившись до МК від Ірини Коваль – логопеда, психолога, засновниці центру “Lalio”, а також відвідати МК від школи акторської майстерності «Актёр-псих». Раніше місто не бачило зустрічі у форматі нетворкінг в такому дусі. Жива музика, балет, фуршет, подарунки та розіграші, професійна зйомка. Завдяки організатору «Business Connection” Алі Ніколаєвій це стало можливим. Кожен елемент бізнес-зустрічі був створений з особливою любов’ю.

Хочется подякувати партнерам та друзям, що всіляко сприяли підготовці до цього дня. За неймовірні ігристі напої ТД «Вина мира». За свіжість та користь мінеральній воді “Borjomi”. Дякуємо «Nero Pizza”, компанії “Coffee Print”. Спасибі «Your Choice” за еко-соки, «PastiNata» за першу мусову пастилу. Велика вдячність інфо-партнерам «LUXURY 5 stars”, “Харьков на ладонях», журналу «Инь Ян». Дякуємо «Iris art hotel», школі «Актёр-псих», центру «Lalio», танцювальному колективу «Pa Studio» та музичному бренду «Karitza Group». Вдячні знімальній групі: Радіону Рубіну, Ганні Березуцькій, Оксані Лобач, Ксенії Ус. Також агентству інтернет-маркетингу «Lobster” та нашим спеціальним гостям – Андрію Семенову та Олені Курській. Завдяки всім вам цей день мав таких яскравий присмак насолоди!

Business Connection” вже поєднав багато людей разом, подарував їм можливості та цінні знайомства. Тому що “Business Connection” – це справжній шлях до успіху!

 

автор: Наталя Брауде

УкраїнськаРусскийEnglish