Поширення журнала “Agrolux” в травні 2024 року. Дивимося та читаємо. Ми найкращі! Ми з Харкова!

Пройшов травень 2024, і ми, журнал АгроЛюкс (AgroLux), робимо звіт про агрозаходи, в яких приймали участь:

🇺🇦День Поля / “AGRO CHALLENGE 22-23 травня 2024 р. Київська обл.

🇺🇦30-31 травня 2024 р., м. Київ / Всеукраїнський День Логіста, який був представлений в форматі Виставки. Цей захід об’єднав представників галузі для вирішення всіх етапів ланцюгів поставок.

🇺🇦AGRO UKRAINE + GRAIN STORAGE : масштабний дводенний агрофорум і виставка – 28-29 травня – AGRO UKRAINE SUMMIT та Grain Storage Forum, які об’єдналися в найбільший в Україні дводенний форум в галузях вирощування, зберігання, переробки, логістики і трейдингу агропродукції.

🇺🇦МВЦ 28-30 травня відбувся Міжнародний Промисловий Форум – 2024! Київ. Металообробка. УкрВторТех. УкрЛитво. УкрЗварювання. Гідравліка. Пневматика. Підшипники. Автоматизація і робототехніка. Підйомно-транспортне, складське обладнання. Зразки, стандарти, еталони, прилади. Безпека виробництва.

🇺🇦30–31 травня в Києві – найбільша аграрна подія з моменту початку війни в Україні – міжнародна зернова конференція Grain Ukraine. VII міжнародна зернова конференція Grain Ukraine — це галузева платформа для діалогу найбільших представників агроринку, керівників українських агропродовольчих компаній, комерційних та інвестиційних банків.
Заходи були різнопланові, цікаві та продуктивні. Це такий драйв щодо енергії для прогресу та роботи бізнесу. Це необхідна, корисна та свіжа інформація щодо АПК. Це наші обговорення для досягнення найкращих успіхів та врожаїв. Якщо ти володієш інформацією, ти не зробиш помилок, якщо ти знаєш – ти озброєний.

Закликаємо до співпраці задля розвитку України та віримо в українців, які, навіть в найскладніші часи, роблять все можливе для відбудови нашої держави.

Тільки разом ми зможемо зробити український агропромисловий комплекс сильнішим, стійкішим та конкурентоздатнішим в глобальному ринку!

Це дні, коли ми збираємося разом, щоб відчути єдність з нашим народом. Ми пишаємося тим, що ми українці. Ми пишаємося нашими досягненнями і продовжуємо працювати задля майбутнього.

Це всі ми на фото – яскраві та непокорені! Пишаємося собою! Хай щастить! Слава ЗСУ! Слава Україні!

 

Фотозвіт